این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

(+۹۸) ۴۱ ۳۶۶۹۸۷۰۷
 
EN
جمعه, ۱۷ فروردين ۷۷۷ ساعت ۱۲:۳۱

ژنراتور اکسیژن پلی آمید PE-O۲ PSA

تکنولوژی PRAXEIDOS اکسیژن، اکسیژن را به میزان خلوصی تا ۹۹.۵٪ و مقادیر ۰.۵ تا ۲۰۰۰ Nm³ / h ( در صورت درخواست) فراهم می کند.

 

عرضه پایدار

 

روند

ژنراتور اکسیژن PE-O۲ تولید اکسیژن را در محل تضمین می کند. در ابتدا، فیلتراسیون استاندارد ورودی حذف ناخالصی ها، مانند رطوبت، بخارات روغن، ذرات و هیدروکربن ها را انجام می دهد. در مرحله بعد، زئولیت، یک سیلیکات آلومینیوم بلوری مصنوعی، مولکول های نیتروژن و دی اکسید کربن را از هوای فشرده شده قبلا پاک شده در دو تخت غرق مولکولی جذب می کند. مولکول های اکسیژن آزاد جریان بدون دخالت در مخزن محصول قار می گیرند. برای اطمینان از جریان ثابت اکسیژن، دو شمع بین حالت جذب و حالت بازسازی جایگزین می شوند. اکسیژن تولید شده در این راه اکنون می تواند در بسیاری از برنامه های کاربردی مورد استفاده قرار گیرد.

 

فواید

کنترل کیفیت ثابت با اندازه گیری ضریب اکسیژن تضمین می شود. تمام مقادیر اندازه گیری شده با استفاده از کنترل پنل PRAXEIDOS کاربر پسند ضبط شده و ذخیره می شود و می تواند از راه دور از هر نقطه از جهان با دسترسی به اینترنت کنترل شود. اثربخشی تکنولوژی جدید وعده صرفه جویی از دقیقه اول. فن آوری پایین فن آوری و طراحی جمع و جور علاوه بر دسترسی مداوم اکسیژن خالص، مزایای بیشتری نیز دارند. کنترل پنل، کنترل از راه دور از طریق کامپیوتر و iPad، ذخیره داده های طولانی مدت و فیلتراسیون ورودی و خروجی به عنوان استاندارد می باشد.

جهت مشاوره خرید اکسیژن ساز و خرید نیتروژن ساز با ما تماس بگیرید.