این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • telegram
  • instegram
  • GooglePlus
  • Linkedin
  •   
(+98) 41 36698707
 
EN
بلاگ

بلاگ (۱۷)

 

محققان شرکت دانش‌بنیان مستقر در پارک علم و فناوری استان آذربایجان‌شرقی، برای اولین‌ بار در کشور موفق به بومی‌سازی تکنولوژی طراحی و ساخت دستگاه‌های اکسیژن‌ ساز و نیتروژن‌ ساز بیمارستانی و صنعتی شدند.

دستگاه اکسیژن ساز مکانیزمی است که هدف آن مخلوط کردن آب و هوا با یکدیگر می باشد و حاصل این کار بالا رفتن میزان اکسیژن محلول در آب به مقدار زیاد و تامین اکسیژن مصرفی و مورد نیاز آبزیان می باشد این عمل توسط دستگاه های مکانیکی صورت میگیرد. شرکت فلات باختر صدر با ارائه دستگاه اکسیژن ساز پرورش ماهی تامین کننده تجهیزات پرورش ماهی در کشور می باشد. برای دریافت مشاوره، خرید اکسیژن ساز و قیمت انواع دستگاه اکسیژن ساز استخر با کارشناسان فنی و فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید.

تکنولوژی PRAXEIDOS اکسیژن امکان اکسیژن را به میزان خلوصی تا ۹۹.۵٪ و مقادیر ۰.۵ تا ۲۰۰۰ Nm³ / h (در صورت درخواست) فراهم می کند.

می توان گفت بله، برخی از خطرات مرتبط با آن وجود دارد، ولی شما هوشیار باشید جای نگرانی نیست. اکسیژن خود به تنهایی قابل اشتعال نیست با این حال در حضور اکسیژن حتی  یک جرقه می تواند سریعا و مشتعل شود. بنابراین برخی راهنمایی های معمول ممکن است به کاهش نگرانی شما کمک می کند.

 

دستگاه اکسیژن ساز یکی از مهمترین دستگاه های کمک تنفسی برای بیماران تنفسی در خانه می باشد.

با پیشرفته تر شدن تکنولوژی و ورود تجهیزات پزشکی به خانه های بیماران برای سهولت در نگهداری بیمار در خانه، دستگاه اکسیژن ساز خانگی یکی از مهمترین دستگاه های تولید شده بدین منظور می باشد.

دستگاه اکسیژن ساز، از تکنیک بسیار ساده جهت فراهم اوردن اکسیژن مورد نیاز بیمار، استفاده می نماید.

واژه نیتروژن از کلمه یونانی nitron به معنی جوش شیرین محلی گرفته شده است که در قرن هفدهم توسط شیمیدان انگلیسی بنام دانیل رادرفورد کشف شد.

بدلیل بی اثر و خنثی بودن گاز نیتروژن "آنتونی لاوازیه" شیمیدان فرانسوی این گاز را ازت ( بدون زندگی ) نام نهاد.

 

با فرا رسیدن فصل سرما و کاهش دمای هوا، گزارش های زیادی از سوی مشتریان دریافت می کنیم که کمپرسور هوا و سیستم هوای فشرده آنها به شدت آسیب دیده است.

سوختن الکتروموتور کمپرسور، گیرپاژ هواساز و ایر اند، سوراخ شدن رادیاتور، ترک خوردن لوله های انتقال هوا، خرابی درایر و از بین رفتن سیستم پنوماتیک ماشین آلات تولیدی بخشی­ از خرابی هایی است که یک دستگاه کمپرسور در فصل های سرد سال متحمل می­شود .

ازن ژنراتور های ozomax با قابلیت تولید ازن و چندین عامل اكسید كننده ی دیگر نظیر اكسیژن اتمی، پر اكسید هیدروژن و رادیكا های هیدروكسیل روش بسیار كارامدی در ضدعفونی آب استخر می باشد. این عوامل اكسید كننده با دیواره ی سلولی باكتری ها واكنش داده و آن ها را اكسید و تبدیل به دی اكسید كربن و آب می كنند. به همین روش، موارد مضر دیگر نظیر ادرار و عرق از آب حذف می شوند.

گاز اکسیژن چیست

اکسیژن حیاتی ترین عنصر روی زمین است. در طول حیات کره زمین جو آن همیشه دارای اکسیژن حیات بخش نبوده است. زمانی در زمین، مخلوطی از گاز کربن دی اکسید و گاز های دیگر وجود داشته اند و کره خاکی جوی شبیه به مریخ یا زهره داشته است.

تکنولوژی PSA بر مبنای انتقال جرم و بر اساس جذب سطحی عمل می نماید. مولکول های اکسیژن موجود در هوای ورودی توسط جاذب CMS جذب شده و مولکول های نیتروژن در این فرآیند از CMS عبور می کنند و نهایتا از سیستم خارج شده و در تانک ذخیره جمع آوری می شوند. در این زمان است که نیتروژن آماده استفاده می باشد.

صفحه۱ از۲