این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
  • telegram
  • instegram
  • GooglePlus
  • Linkedin
  •   
(+98) 41 36698707
 
EN
بلاگ

بلاگ (۳۰)

در برخی مراکز درمانی و بیمارستان ها ، کادر پزشکی حرفه ای اکسیژن درمانی بیش فعالی ( HBOT) ارائه می دهند. اثرات جانبی این درمان مدت طولانی است که مورد مطالعه قرار گرفته است. همانطور که در بیشتر روشها و درمانها در صنعت پزشکی اتفاق می افتد ، HBOT ممکن است عوارض جانبی داشته باشد. با این حال ، اینها نباید از مزایای احتمالی هایپرباریک پیشی بگیرند. این روش بدون درد و غیر تهاجمی ، تجهیزات پیشرفته پزشکی و کادر پزشکی دارای مجوز حرفه ای را به شما ارائه می دهد تا از بهترین مراقبت ها اطمینان حاصل شود.

 

درمان با اکسیژن پرفشار (Hyperbaric Oxygen Therapy) شامل تنفس اکسیژن خالص در یک اتاق پرفشار یا یک محفظه استوانه‌ای شکل است. اکسیژن‌تراپی پرفشار یک درمان مناسب برای بیماری ناشی از کاهش ناگهانی فشار و یکی از خطرات ناشی از غواصی اسکوبا، است. بیماری‌های دیگری که توسط اکسیژن‌تراپی پرفشار درمان می‌شوند، عبارت‌اند از؛ عفونت‌های شدید، حباب‌های هوا در رگ‌های خونی و زخم‌هایی که در اثر دیابت یا آسیب تشعشعی ایجاد شده‌اند و التیام نمی‌یابند.

 

دستگاه اکسیژن ساز

 

دستگاه اکسیژن ساز یکی از مهمترین دستگاههای کمک تنفسی جهت بیماران تنفسی در منزل می باشد. با پیشرفته تر شدن تکنولوژی و ورود تجهیزات پزشکی به منازل بیماران جهت سهولت در نگهداری بیمار درمنزل ، دستگاه اکسیژن ساز خانگی یکی از مهمترین دستگاههای تولید شده بدین منظور می باشد.

 

ما ۶ شیوه عالی برای نحوه هدایت آب بدون استفاده از پمپ گردآوری کرده ایم.

داشتن هوای خوبی در مخزن ماهی شما بسیار مهم است. درست مانند ما انسان ها، ماهی ها باید در نفس بکشند. بدون اکسیژن کافی در آب ماهی نمی تواند نفس بکشد.

 

گرمای شدید هوا هم مثل سرمای بیش از حد هوا، برای تنفس انسان مضر است. افزایش دمای هوا در تابستان و گرمای شدید موجب تغییرات محسوس در کیفیت هوا می شود. این امر روی تنفس افراد تاثیرگذار است. به طور معمول افراد سالم می توانند سطح تنفس بهتری را در شرایط مختلف داشته باشند و بیماران با توجه به مشکل تنفسی، واکنش های متفاوتی نشان می دهند. تاثیر گرما بر تنفس به دلیل سطوح بالاتر ازن در روزهای گرم است.

 

تکنولوژی PRAXEIDOS اکسیژن، اکسیژن را به میزان خلوصی تا ۹۹.۵٪ و مقادیر ۰.۵ تا ۲۰۰۰ Nm³ / h ( در صورت درخواست) فراهم می کند.

 

گاز پزشکی برای عملکرد بیمارستان ها و بسیاری دیگر از مراکز مراقبت های بهداشتی حیاتی است. دانستن انواع رایج ترین گازها، درک چگونگی استفاده هر یک از آنها و سپس چگونگی حفظ سیستم های خود برای هر گاز، موفقیت شما را تضمین می کند.

درمان با اکسیژن همیشه باید به عنوان دارو تجویز شود، زیرا استفاده بیش از حد یا به اندازه کافی نبودن می تواند خطرناک باشد. اگر شما برای یک "اکسیژن متمرکز مینی قابل حمل" با قیمت بسیار پایین قطعا چیزی نیست که شما باید استفاده کنید. خرید اکسیژن ساز بدون نسخه، یک ایده بد است، مخصوصا برای افرادی که مبتلا به COPD یا بیماری دیگری هستند که نیاز به درمان اکسیژن دارند.

۸ دلیل استفاده از اکسیژن مکمل برای درمان بیماری انسداد ریوی مزمن (COPD)

اگر استفاده از اکسیژن مکمل برای درمان بیماری انسداد ریوی مزمن را طبق تجویز پزشکتان نمی‌پذیرید و نگران عوارض جانبی استفاده از آن هستید، بهتر است جنبه‌های مثبت آن را نیز مطالعه کنید؛ جنبه‌هایی که می‌توانند کیفیت زندگی اجتماعی، جنسی و سلامتی شما را بهبود بخشند یا از شدت برخی از علائم بیماری‌تان بکاهند. خواندن این مقاله به شما کمک می‌کند مزایای اکسیژن مکمل را بهتر متوجه شوید.

 

هر دستگاهی نیاز به تعمیر و نگهداری دارد و کنسانتره اکسیژن از این قاعده مستثنا نیست، البته باید تعمیر و نگهداری مورد نیاز را به حداقل رساند.

 

قبل از یادگیری نحوه نگه داشتن سیستم اکسیژن به درستی باید بدانید که چگونه از آن استفاده کنید.

 

صفحه۱ از۳